İLETİŞİM
DESTEK
FİYAT TALEBİ
İŞ ORTAĞI
ÜRÜNLER
Destek
Montaj Seçenekleri
CM01
Gölgesiz Montaj
Montaj saplamalarını sıkabileceğiniz yivli yuvalar krom harfin arka iç yüzeyine lehimlenmiştir. (30)cm yüksekliğe kadar olan harfler için destek boyutu 1,5 cm , (30 – 60)cm arasında yükseliğe sahip olan harfler için destek boyutu 3 cm yuvalar kullanılabilir. Önerilen saplama ölçüleri harfin yüksekliğine ve kullanılan yivli yuvalara göre değişiklik gösterebilir. Zemin LED aydınlatma sistemlerinde önerilen montaj yönetimidir. (Çizimi görüntüle…)
CM02
Standart Montaj
Montaj saplamalarını altıgen somunlar ile sabitlemek için paslanmaz L braket yan yüzeylere lehimlenmiştir. Harf yükseliğine göre 6 metrik altıgen somun ölçüleri sabit olmak üzere saplama ölçüleri değişkenlik gösterebilir. Krom harfler için varsayılan montaj yöntemidir. Bu montaj yöntemi zemin LED aydınlatma sistemlerinde kullanılabilir. (Çizimi görüntüle…)
CM03
Güçlendirilmiş Montaj
Her harfe özel olarak kesilen paslanmaz metal şerit plakalar harfin iç yüzeyini dolduracak şekilde yan yüzeylere lehimlenir. Paslanmaz şerit plakalar lehim alanını genişleterek çift taraflı desteklendiği için güçlendirilmiş bir montaj yöntemi sağlar. LED aydınlatma sistemlerinde gölgeleme oluşabileceğinden dolayı kullanılamaz. (Çizimi görüntüle…)
CM04
Alttan veya Üstten Montaj
Montaj saplamarı harfin alt veya üstünden geçecek şekilde yan yüzeyler delinir. Montaj saplamalarını sıkabileceğiniz yivli yuvaları bulunan paslanmaz şerit plakalar yan yüzeylere lehimlenir.Bu yöntem kapaklı harflerde önerilir ve yuvarlak harfler bazı düzleştirmeler gerektirebilir. (Çizimi görüntüle…)
CM05
Kolay Sökülebilir Montaj
Harfin yan yüzeyleri belirli aralıklarla delinir. Harf delinen noktalardan daha önceden montajı yapılmış olan arka yüzey malzemesine vidalanarak sabitlenir. Arka yüzey malzemesi olarak genellikle pvc forex ve plexiglas kullanılır. Tekrar sökülmesi, bakımı ve onarımı kolaydır. Bu montaj yöntemi genellikle önden LED aydınlatma sistemleri için kullanılır. (Çizimi görüntüle…)
CM06
Bant ve Silikon ile Montaj
Bu yöntem montaj saplaması kullanılamayacak yüzeyler için tasarlanmıştır. Güçlendirilmiş montajda olduğu gibi paslanmaz şerit plakalar yan yüzeylere lehimlenir. Yüzey alanı yeterli genişlikteki bu plakalar çift taraflı bant ve silikon kullanılarak yüzeye doğrudan yapıştırılır. Silikonu kuruma süresince destekleyecek önlemler alınması gerekebilir. Harfin boyutları ve ağırlığı önemli ölçüde bu yöntemin kullanılmasını engelleyebilir. (Çizimi görüntüle…)